Działanie pierzgi

Pierzga mieszana z miodem jest stosowana w przypadku różnych wewnętrznych schorzeń, do tej pory nie doświadczono żadnych efektów ubocznych, naturalnie z wyjątkiem osób, które mają skłonność do alergii na produkty pszczele.
Pierzgę przyjmuje się doustnie. Znajdująca się w niej czynna substancja - antyhistamina powoduje działanie antyalergiczne, zwiększając immunologiczne reakcje organizmu.

Pierzga jest stosowana w profilaktyce grypy, wysokiego ciśnienia, przeziębienia oraz chorób spowodowanych brakiem witamin. Zalecana jest również osobom borykającymi się z anemią, problemami układu pokarmowego, stanami zapalnymi prostaty, wyczerpaniem, nerwicą.

Pierzga zawiera w dużym stopniu tryptofan, dlatego może się znacznie przyczynić do złagodzenia objawów wypadania włosów.

Zamów produkty
Kliknij tutaj, aby złożyć zamówienie
Opinie o pierzdze
Wypowiedzi na temat pierzgi

Wartość pierzgi

Pierzga jako przetrawiony pyłek pszczeli pozytywnie wpływa na procesy trawienne w organizmie.

Pierzga cenaPierzga zawiera m.in. proteiny, glucydy, białka, aminokwasy, witaminy B, D, E, C, K, prowitaminę A, 27 rodzajów minerałów, substancje antybiotyczne i wzrostowe oraz naturalne hormony i enzymy.

Nie ma takiego drugiego produktu pszczelego łączącego w sobie tak wiele właściwości wzmacniających i rewitalizujących organizm człowieka.
W przypadku osób uczulonych na pyłek oraz chorych na cukrzucę należy zachować szczególną ostrożność podczas spożywania pierzgi.

Pierzga posiada podobne właściwości jak pyłek kwiatowy. Można ją spożywać bezpośrednio, rozpuszczając w wodzie, lub wymieszaną z miodem pszczelim.

Pierzga szczególnie polecana jest w stanach chorobowych jelit, chorobie nadciśnieniowej, braku łaknienia, stanach wyczerpania fizycznego (poprawia samopoczucie, koncentrację) i psychicznego (antydepresant), chorobach układu nerwowego. Bardzo dobre efekty daje podawanie pierzgi przy schorzeniach wieku starczego, łuszczycy i problemach wzroku.

Niezwykle skuteczna przy walce z przerostem gruczołu krokowego. Systematyczne podawanie zapobiega lub łagodzi skutki choroby. W mieszaninie z miodem wywołuje istotnie większą skuteczność ze względu na enzymatyczną aktywność miodu pszczelego.
 

Wróć do góry strony Zobacz ceny

pierzga pszczela

Pierzga ceny
Pierzga 500g 197 zł
Pierzga 350g 147 zł
Pierzga 170g 77 zł
Pierzga cena Ceny produktów

Pierzga opinie Opinie klientów

Bedőcs Kálmánné, Budapeszt –
Przemiana materii, Trawienie

Myślę, że to pierzga w głównej mierze poprawiła moje trawienie. Stałam się również o wiele bardziej odporna na stres, wcześniej kiedy zatopiłam się w pracy, ledwo potrafiłam z tego wyjść. Teraz wszystko jest łatwiejsze. Od pół roku spożywam pierzgę z mniejszymi przerwami i odpukać, ale nie wystąpił żaden problem. Od tego czasu poleciłam ten produkt moim współpracownikom.
Więcej opinii »

2009 - 2021 © MleczkoPszczele.com